W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

W niedzielę odbędzie się 6. edycja Ekstremalnego Placu Zabaw dla Dzieci

Przed nami szósta edycja Ekstremalnego Placu Zabaw dla Dzieci. Całkowicie zmieniona formuła wydarzenia, a co za tym idzie dająca jeszcze więcej frajdy dzieciom. Tym razem przygotujemy blisko 60-metrowy pneumatyczny tor, wysoki na 6 metrów z licznymi przeszkodami do wykonania. Po raz pierwszy taka atrakcja zawita do naszego miasta.

Z okazji Dnia Dziecka Miasto Mielec zaprasza najmłodszych mieszkańców na Mieleckie Bulwary. 13 czerwca br. bez limitów i bez opłat każde dziecko będzie mogło pokonać ten tor wielokrotnie, a na mecie zdobędzie specjalną odznakę. Niedzielne popołudnie zapowiada się świetnie a to nie koniec atrakcji jakie przygotowaliśmy!

Przygotowaliśmy kilkaset pakietów startowych, a w nich m.in.
– suplementy diety dla dzieci od Producenta AvetPharma i GROKAMgbl
– lody od Froneri
– batoniki od E.Leclerc Mielec
– mini zestawy klocków od Cobi
– wodę mineralną od Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie Mielec

Gugalika.pl przygotuje gigantyczne kolorowanki, które rozłożymy w czasie trwania zabawy. Ubezpieczy nas tradycyjnie Ergo Hestia Oddział Grupy Jerzy Wąs. Przygotowaniem technicznym zajmie się Hurtownia Elektryczna MEGAel oraz Agregaty Prądotwórcze AKMEL. Świetne grafiki i wydruki to zasługa Agencji Reklamowej MCDESIGN i Chmielowiec Design Studio.

Wydarzenie zostanie dostosowane do obostrzeń jakie ewentualnie mogą być nałożone 13 czerwca br.

Wymagana jest bezpłatna rejestracja na stronie www.studiowizualne.com. Rejestruje się rodzic/opiekun prawny dziecka/dzieci.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa