W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video

W tanecznej podróży po Europie [FOTO]

Dzisiejszy dzień rozpoczął się bardzo wyjątkowym wydarzeniem międzyprzedszkolnym przeglądem tanecznym pt. „W tanecznej podróży po Europie”.

W przeglądzie popis swoich umiejętności zaprezentowały dzieci ze wszystkich miejskich przedszkoli, a gospodarzem spotkania było Przedszkole Miejskie nr 16 im Jasia i Małgosi w Mielcu.

Mali artyści zaprezentowali niesamowite umiejętności taneczne, skupiając się na tańcach europejskich. Było to prawdziwe święto ruchu, kolorów i radości. Dzieci prezentowały nie tylko swoje taneczne talenty, ale również przepiękne stroje i charakteryzacje, zabierając wszystkich w podróż po kulturach Europy.

Tego rodzaju wydarzenia są niezwykle ważne, ponieważ promują kulturę, sztukę oraz aktywność fizyczną. Warto podkreślić, jak ważne są one dla rozwoju dzieci, ich samopoczucia, a także dla budowania poczucia wspólnoty i przyjaźni między najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta.

Pani Prezydent, obserwując występy, nie kryła zachwytu i dumy z młodych tancerzy. Na zakończenie każdy uczestnik wraz z opiekunami oraz Dyrektorami otrzymał pamiątkowe upominki oraz medale.

Rozpoczynając dzień od tak energetycznego i pozytywnego wydarzenia, można być pewnym, że reszta dnia upłynie równie miło.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa