W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

W Tuszymie odbędą się kursy i warsztaty

Wniosek pn. „Wsparcie rozwoju edukacji obywatelskiej i zachowania dziedzictwa w środowiskach lokalnych przez Podkarpacki Uniwersytet Ludowy” złożony przez Zarząd Podkarpackiego Uniwersytetu Ludowego w Tuszymie w ramach Priorytetu 4 Programu Wspierania Rozwoju Uniwersytetów Ludowych na lata 2020-2030 – Edycja 2021 został zakwalifikowany do realizacji. Wysokość dofinansowania wynosi 44.310,50 zł.

W ramach realizacji zadania planuje się na rok 2022 cykl warsztatów i kursów dla dorosłych uczestników, a mianowicie:

1. Warsztaty wyplatania wieńca żniwnego – pięciomiesięczne warsztaty (dwa zjazdy w miesiącu dla około 15 osób). W ramach warsztatów zapewniamy 40 godzin szkolenia, materiały niezbędne do wykonania wieńca żniwnego przez grupę warsztatową,

2. Letnia Akademia Sołtysa – czterozjazdowy kurs dla sołtysów z dużą dawką wiedzy z zakresu współpracy z Jednostkami Samorządu Terytorialnego połączony z warsztatami praktycznymi oraz wizytą studyjną na zakończenie kursu. Serdecznie zapraszamy sołtysów, kandydatów na sołtysów. Liczba miejsc mocno ograniczona. Kurs dla grupy 15 osób.

3. „Złote wariacje” kurs pozłotnictwa – w okresie 5 miesięcy planuje się jeden zjazd w miesiącu na weekend, czas trwania zajęć 8hx5=40h wraz z zakwaterowaniem internatowym w PUL dla 10 uczestników. Uniwersytet zapewnia niezbędne materiały szkoleniowe oraz zakwaterowania. Dojazd i wyżywienie we własnym zakresie. Do dyspozycji kuchnia i niezbędna infrastruktura do przygotowania posiłków dla uczestników.

Rekrutacja wkrótce.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielecki Laur Kultury – gala wręczeń nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielczanie na praktykach zawodowych w Sewilli

Wiadomości Mielec

Dzieci zwiedzały komendę policji [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa