W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

„Wakacje w Mielcu – Oczami Dziecka”- konkurs

Konkurs na charakter otwarty i jest skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (szkoły podstawowe) Jeden uczestnik może zgłosić do konkursu jedną pracę. Temat prac plastycznych powinien zawierać odpowiedź na pytanie jak dzieci chciałyby spędzić wakacje a naszym mieście, co chciałyby zrobić w wolnym wakacyjnym czasie  na jego terenie gdyby nie było żadnych zakazów ani nakazów związanych z covid…. 

Co sprawiło by Im  największą frajdę, o czym marzą.  Czego teraz im brakuje, czego nie mogą się już doczekać.

Praca plastyczna na kartce o formacie nie mniejszym niż A4 zgłoszona do konkursu  powinna być wykonana samodzielnie dowolną techniką. Nigdzie wcześniej nie może być zgłoszona do innego konkursu.

Organizatorami konkursu są Spółdzielczy Dom Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu oraz Prezydent Miasta Mielca.

Prace  należy dostarczać  do Spółdzielczego Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu, ul. Kusocińskiego 13 A. Ostateczny termin oddania prac upływa we wtorek  25 maja.

Szczegóły w regulaminie konkursu:

REGULAMIN KONKURSU WAKACJE W MIELCU

Klauzula informacyjna dla uczestnika konkursu

zał 1. Oświadczenie rodzica

zał 2. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych zał.

3 oświadczenie o przeniesieniu praw autorskich

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

„Niemego kina” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Zawody Sportowo-Pożarnicze Gminy Mielec [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piknik w Melexie [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa