W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Wandale namierzeni przez policję

Policjanci przedstawili zarzut uszkodzenia mienia 20-letniemu mężczyźnie, który uszkodził tablicę informacyjną stanowiącą element wystawy historycznej w Parku Oborskich w Mielcu. Uszkodzenie zostało wycenione przez zarządcę obiektu na kwotę 800 złotych.

Policjanci prowadzili sprawę uszkodzenia gabloty wystawienniczej stanowiącej element plenerowej wystawy historycznej w Parku Oborskich w Mielcu. Do uszkodzenia doszło 29 kwietnia w godzinach popołudniowych. Jak ustalili policjanci, młodzież świętująca zakończenie roku szkolnego, spożywała w parku alkohol. Podczas spotkania jeden z mężczyzn połamał tablicę informacyjną wartą 800 złotych.

Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował całe zdarzenie. Policjanci ustalili i zatrzymali do sprawy dwóch młodych mężczyzn. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić jednemu z zatrzymanych, 20-letniemu mężczyźnie, zarzut uszkodzenia mienia. Podejrzany przyznał się do popełnienia czynu i złożył wyjaśnienia. Drugi z mężczyzn został przesłuchany w charakterze świadka.

W związku z tym, że 20-latek wyrównał stratę, zarządca obiektu wycofał wniosek o ściganie sprawcy uszkodzenia. Na tej podstawie funkcjonariusze złożyli wniosek do prokuratury o umorzenie postępowania.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa