W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Więcej autobusów oraz darmowe przejazdy – związku z Uroczystościami Wszystkich Świętych

Darmowe przejazdy autobusami, zwiększona częstotliwość kursowania oraz uruchomienie specjalnych linii autobusowych – to rozwiązania, które mają zapewnić bezpieczeństwo mielczanom podczas zbliżających się Uroczystości Wszystkich Świętych. 

W trosce o zdrowie mieszkańców, Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski podjął decyzję o zwiększeniu częstotliwości w kursowaniu autobusów linii nr 4 już od 30 października. Oznacza to, że mieszkańcy będą mieli ułatwiony dojazd na cmentarze przez cztery dni. W dniach 30 i 31 października oraz 2 listopada na linii nr 4, dojeżdżającej na Cmentarz Komunalny, od godz. 8:30 do 17:30 zostanie zwiększona częstotliwość: pomiędzy godz. 9:30, a 15:00 do 20 minut, w pozostałym przedziale do            30 minut.

1 listopada zostaną uruchomione linie specjalne „S”.  W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, zostanie zwiększona ilość kursów już od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora, które będą realizowane ze stałą częstotliwością. 

Podczas wszystkich czterech dni, przejazd linią nr 4 oraz liniami „S” będzie bezpłatny. Zachęcamy pasażerów o zaplanowanie wizyty na Cmentarzu o różnych porach. 

Obecna sytuacja jest bardzo dynamiczna dlatego już dziś apeluję o rozwagę. Rozłóżmy w czasie prace porządkowe na cmentarzu i nie tłoczmy się przy grobach bliskich. Chcąc zapewnić komfort naszym mieszkańcom zdecydowaliśmy, że  zwiększona częstotliwość kursowania autobusów będzie obowiązywać aż przez cztery dni. Wszystko po to, by zapewnić naszym mieszkańcom komfort podczas dojazdu na cmentarz, ale przede wszystkim zależy nam na zdrowiu i bezpieczeństwu mielczan – mówi Prezydent Miasta Mielca.

Przypominamy, że w pojazdach komunikacji miejskiej obowiązuje limit 30% wszystkich miejsc. W sytuacji, gdy maksymalny limit pasażerów w danym pojeździe zostanie osiągnięty, może to powodować chwilowe niedogodności  w postaci braku możliwości przejazdu tymże pojazdem z danego przystanku. Prosimy pasażerów o uwzględnienie tego faktu podczas planowania podróży komunikacją miejską.

Szczegółowy rozkład jazdy zostanie zamieszczony na przystankach, na stronie www.mks-mielec.pl oraz na stronie Urzędu Miasta. 

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa