W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Wspólnie zawalczmy o tytuł Rowerowej Stolicy Polski dla Mielca!

Propagowanie aktywnego wypoczynku, promocja turystyki rowerowej oraz jazdy rowerem, jako alternatywnego środka transportu, ale przede wszystkim rywalizacja i wspólne dążenie do celu – to główne zadania projektu Rowerowa Stolica Polski, do którego dołączyło nasze miasto.

Zasady są proste

Projekt polega na jak największej liczbie przejechanych rowerem kilometrów przez mieszkańców miast, które dołączyły do rywalizacji. Rowerzyści, chcący „kręcić kilometry”  dla swojego miasta, powinni pobrać darmową aplikację „Rowerowa Stolica Polski”, rejestrującą pokonywane trasy oraz ich odległości. 

Wszyscy na rowery!

Akcja motywująca do zdrowej i sportowej rywalizacji potrwa do 30 września. Zwycięskie miasto otrzyma przechodni „Puchar Rowerowej Stolicy Polski”. W przypadku wygranej trzy razy z rzędu, Puchar zostaje na stałe w posiadaniu danego miasta.

W grupie siła

Wielokrotnie już udowadnialiśmy, że jako mieszkańcy potrafimy się jednoczyć. Zatem i tym razem, pokażmy na co nas stać. Wspólnie powalczmy o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Dla mielczan, którzy na swoim koncie uzbierają największą liczbę przejechanych kilometrów czekają specjalne nagrody ufundowane przez Urząd Miejski w Mielcu.

Do dzieła!

Fot. Jakub Michoński/Mielecka Masa Krytyczna


Zobacz też...