W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default

31 finał WOŚP w Gminie Przecław


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

 

Na terenie Gminy Przecław odbędzie się 31 finał WOŚP Sztab organizuje OSP Rzemień przy wsparciu wielu firm, instytucji, osób prywatnych i wolontariuszy. – 29 stycznia tj w niedzielę od godzin porannych Naszych Wolontariuszy spotkacie na terenie całej gminy przed kościołami, sklepami, stacjami paliw i na Przecławskim Rynku .

Ponadto Gramy w budynku OSP Rzemień gdzie czekamy na WAS od godz 13:00 do 20:00 z warsztatami rękodzieła prowadzonymi przez KGW w Tuszymie z bilardem, tenisem stołowym , grami planszowymi, muzyką i pyszną słodką niespodzianką od Kobiet z Pomysłem z Rzemienia.

od godziny 14:00 zapraszamy do Mobilnego Planetarium udostępnego dla Wszystkich chętnych małych i dużych przez Fundację EDU z Mielca

o 20:00 zapraszamy przed budynek OSP Rzemień na Światełko do Nieba – niespodziankę przygotowują nasi strażacy

Bardzo się cieszymy , że tym roku GRA z Nami DK w Przecławiu gdzie o godzinie 16:00 na scenie z gorących serc dla wszystkich gorących serc zagrają muzycy Młodzieżowej Orkiestry Gminy Przecław wraz z przyjaciółmi – wstęp na koncert oczywiście jest otwarty !

Podczas koncertu będziemy prowadzić bardzo atrakcyjne licytacje mi. : licytujemy rejs jachtem po jęzorze tarnobrzeskim , kurs kwalifikowany pierwszej pomocy , vouchery na wypożyczenie zestawów bankietowych , prace plastyczne i rękodzieło , słodkości … ale także np. koszt domowych przetworów.

Dochód z licytacji jak i z całej kwesty prowadzonej w dniu Finału przekażemy dla WOŚP na walkę z sepsą . my też gramy dla wszystkich dużych i małych

Zapraszamy na nasz FB Sztab WOŚP Przecław gdzie umieszczamy wszystkie bieżące informacje

Do zobaczenia ! w dniu Finału w OSP Rzemień , w DK w Przecławiu i w całe Gminie Przecław. Gramy dla Wszystkich Małych i Dużych !!!!

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Wczytuję...
Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa