W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wypadek przy komendzie policji z udziałem dwóch policjantek [FOTO]

Wyjaśniane są okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło wczoraj przed południem na ul. Żeromskiego w Mielcu. Kierujący osobowym suzuki na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił dwie policjantki. Obydwie kobiety trafiły do szpitala.

Jak informowaliśmy wczoraj po godzinie 11, na ul. Żeromskiego, na pasach dla pieszych obok budynku policji, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch funkcjonariuszek policji w Mielcu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki suzuki na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił policjantki. Obie zostały ranne i trafiły do szpitala.

Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Zakończyły się badania dwóch policjantek. Jedną z nich lekarze wypisali do domu, druga została na obserwacji, ponieważ ma też stłuczoną nerkę.

71 -letni sprawca wypadku twierdzi, że nie widział policjantek na przejściu dla pieszych. Kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Po złożeniu wyjaśnień został zwolniony do domu. Będzie jeszcze przesłuchiwany, podobnie jak świadkowie, którzy widzieli wypadek.

Jak informuje oficer prasowy policji w Mielcu – „W wyniku uderzenia obie policjantki przewróciły się, obie skarżyły się na ból nóg, dlatego zostały przetransportowane do szpitala” .

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dzień Otwarty Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt [FOTO]

Wiadomości Mielec

Wakacyjny Kiermasz Książek

Wiadomości Mielec

Prace drogowe w Łączkach Brzeskich

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa