W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Sport

Mielczanie na Mistrzostwach Świata na Łotwie [FOTO]

W dniach od 9 do 11 listopada zawodnicy klubu Iron Dragon MMA Mielec brali udział w Mistrzostwach Świata Combat Ju Jutsu 2023 które odbyły się w Centrum Olimpijskim w mieście Daugavpils na Łotwie.

W zawodach wystartowało dwoje naszych zawodników Wiktoria Miąso w kategorii kadetów i Dominik Przybyło w kategorii seniorów, a trener Sławomir Zięba tym razem wystąpił w roli sędziego pojedynków rozgrywanych na macie.
Wiktoria Miąso startowała w 3 formułach Combat Ju Jutsu – Full Contact, Close Contact i Ground Fight zdobywając w każdej medal.
Najcenniejszy srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Świata zdobyła w formule Close Contact. Natomiast dwa brązowe medale zdobyła w pozostałych formułach Full Contact i Ground Fight.
Dominik Przybyło startował w formułach Ground Fight,Close Contact i Full Contact gdzie zajął 4 i 5 miejsca po ciężkich walkach z bardzo mocnymi przeciwnikami.
Zawodnicy jak zwykle pokazali umiejętności i charakter oraz niezłomnego ducha walki podejmując kolejny raz walkę z najlepszymi zawodnikami na świecie!
Wyjazd na tak prestiżowe zawody były możliwy dzięki wsparciu :

Zakład Metalowy Drozdowski
Pałac w Kurozwękach , Kraina bizonów
RK TRONIK
Fundacja Prometeo
MoToART
Transport Samochodowy – Handel Art. Do Produkcji Rolnej Wiesław Żelazko

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Stal Mielec czy Stal Rzochów [FELIETON]

Wiadomości Mielec

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa