Dziś po godzinie 16:00 w Zgórsku doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem samochodu osobowego oraz pojazdów ciężarowych.

Na miejscu zdarzenia obecne były wozy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja. Początkowo ruch odbywał się wahadłowo, a gdy na miejsce dotarł dźwig, dowodzący akcją podjął decyzję o zamknięciu drogi i podjęciu akcji mającej na celu wydobycie samochodu ciężarowego z przyczepą, który osunął się na skarpę.

Zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej numer 984, (odcinek Mielec – Radomyśl). Na chwilę obecną nie ma informacji o osobach poszkodowanych, policjant zapytany o przyczyny wypadku odpowiedział krótko: niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Obecnie trasa jest już przejezdna, utrudnienia w ruchu potrwały jednak przez ponad dwie godziny w godzinach kiedy ruch jest wzmożony. Ruch najpierw odbywał się wahadłowo, następnie postanowiono zablokować drogę w celu usunięcia pojazdu, a po akcji mającej na celu wyciągnięcie samochodu z przyczepą z rowu konieczne było jeszcze krótkie doprowadzenie miejsca do porządku.

 

Jeden komentarz do wpisu Wypadek w Zgórsku. Zablokowana droga, wyciąganie ciężarówki dźwigiem [FOTO, VIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider