W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wypadek z udziałem motocyklisty

Około godz. 18, wczoraj policjanci interweniowali w Krzątce, w gminie Majdan Królewski, gdzie na drodze powiatowej doszło do innego zdarzenia z udziałem motocyklisty.

Jak ustalili policjanci, kierujący motocyklem, 54-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, na łuku  nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wskutek czego zjechał na przeciwległy pas jezdni, a następnie przewrócił się. Mężczyzna podróżował z pasażerką. W wyniku zdarzenia, ranny kierowca trafił do szpitala. 48-letnia pasażerka nie odniosła obrażeń.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Funkcjonariusze przypominają, że motocykliści zaliczani są do niechronionych uczestników ruchu drogowego. Nie chroni ich ani maska samochodu, ani pasy bezpieczeństwa czy też poduszka powietrzna. Aby kierować motocyklem, należy mieć nie tylko odpowiednie uprawnienia, ale przede wszystkim zachować rozsądek na drodze. Kierowcy jednośladów powinni pamiętać przede wszystkim o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze, która pozwala kierowcy na adekwatną reakcję w stosunku do zaistniałej sytuacji.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Otwarcie Miesiąca Kultury Borowskiej [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Mieleccy seniorzy z rewizytą w Portugali

Wiadomości Mielec

Policjanci podsumowali weekend na mieleckich drogach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa