W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wypadek z udziałem obywatelki Ukrainy

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę w Zarębkach. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, do szpitala trafiła 7-letnia pasażerka jednego z nich.

Dodatkowo jeden z pojazdów uderzył w drzewo, które spadając uszkodziło zaparkowanego obok volkswagena.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 17, w Zarębkach (powiat kolbuszowski). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Kia Sportage, 50-letnia obywatelka Ukrainy nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem osobowym marki Kia Carens, 35-letniej mieszkance powiatu kolbuszowskiego i doszło do czołowego zderzenia pojazdów. Razem z 35-latką podróżowały dwie dziewczynki w wieku 2 i 7 lat. W wyniku zdarzenia 7-latka została przetransportowana do szpitala. Pozostali uczestnicy nie odnieśli obrażeń. Kierujące pojazdami były trzeźwe.

Dodatkowo, w wyniku zdarzenia pojazd marki KIA Carens uderzył jeszcze w znajdujące się na pobliskiej posesji drzewo, które z kolei przewróciło się i upadło na zaparkowanego obok volkswagena.

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Potrącenie rowerzysty na rondzie

Wiadomości Mielec

Potrącenie motorowerzysty w Woli Mieleckiej

Wiadomości Mielec

Żołnierze w powiecie mieleckim na ćwiczeniach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa