W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wypadek z udziałem rowerzysty

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę na ul.Piłsudskiego w Kolbuszowej. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z rowerzystą, do szpitala trafił 78-letni kierowca jednośladu. Obydwaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 9, na ulicy Piłsudskiego w Kolbuszowej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 78-letni mieszkaniec Kolbuszowej wjechał na jezdnię i przejeżdżając rowerem na jej drugą stronę został uderzony przez jadący ulicą Piłsudskiego samochód osobowy marki Peugeot. W wyniku zderzenia rowerzysta upadł na jezdnię i ranny został przetransportowany do szpitala. 54-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa, który kierował peugeotem nie odniósł obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obydwaj uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia pracowali kolbuszowscy policjanci. Funkcjonariusze ustali świadków, wykonali oględziny miejsca wypadku i uczestniczących w nim pojazdów. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.  

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa