W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

“Za nami pierwsza edycja Games Week-u”[FOTO]

Przez cały, pierwszy tydzień ferii zimowych, młodzież w różnym wieku uczestniczyła w wydarzeniu „Games Week”. Jego celem była przede wszystkim dobra zabawa, jak również możliwość rywalizacji wielbicieli gier.

Zorganizowania tego, podjęła się Fundacja Klub Młodych Liderów, która swoją siedzibę zamieniła w prawdziwy raj dla graczy.

Mielecka młodzież licznie wzięła udział w rozgrywkach podczas „Games Week-u”. Przez tydzień, w dniach 11-17 lutego, zmierzyli się w najróżniejszych grach, które dostarczyły im sporo emocji. W siedzibie Młodych Liderów znalazła się konsola do gier, na której można było grupowo stoczyć mecze, czy wyścigi. Dla wielbicieli aktywności fizycznej była mata taneczna, przysparzająca dużej dawki energii i zabawy. Największą atrakcją okazały się gogle do wirtualnej rzeczywistości, które przenosiły graczy w niezwykły świat i pozwoliły doświadczyć rzeczywistych wrażeń. Ponadto znalazł się także kącik z poduszkami i kocami, przy którym znaleźli się fani tradycyjnych gier planszowych.

„Czy mogę tutaj przyjść jeszcze i pograć?”- to pytanie licznie padało od uczestników wydarzenia, w stronę organizatorów. Tydzień gier nie byłby możliwy do zrealizowania, gdyby nie Zespół Szkół Technicznych, udostępniający gogle do wirtualnej rzeczywistości, jak również Grawitacja Mielec, posiadająca konsole do gier.

Dla rekordzistów w grze tanecznej, znalazły się także wejściówki od Extreme Fitness. Apetyt głodnych graczy zaspokoiły kanapki od Pana Kanpaki.

Ponadto do realizacji tygodnia gier przyczyniły się: Centrum Zabaw WyWrotki, jak również szkoła nauki jazdy Skręt.


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kultura na talerzu – kulinaria różnych krajów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Bibliotece w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Cyrk Korona – Nowe Show jak z Bajki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa