W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Lifestyle

Za nami Powiatowy Jarmark Świąteczny [FOTO]

Na mieleckim Rynku odbyła się kolejna edycja Powiatowego Jarmarku Świątecznego w Mielcu. Wydarzenie zgromadziło ponad 100 wystawców z całego kraju i tysiące odwiedzających.

Powiatowy Jarmark Świąteczny w Mielcu corocznie cieszy się coraz większą popularnością. Liczba wystawców stale rośnie – czego dowodem może być ponad setka wystawców zarejestrowanych do udziału w wydarzeniu w bieżącym roku.

W niedzielę, 12 grudnia, na mieleckim Rynku swój asortyment zaprezentowali artyści i rękodzielnicy z różnych zakątków Polski, m. in. z Tarnowa, Jaworzna, Szczejkowic, Majdanu Królewskiego, Rzeszowa, Przemyśla, Nowego Targu, Kolbuszowej, Łoniowa, Ostrowca Świętokrzyskiego, Dębicy, Obidowa, Łagowa, Piekoszowa, Lublina, Tarnobrzega, Staszowa, Jasła, Lipnicy, Siedliszcza, Ludźmierza, Ratułowa, Biłgoraja, Dębna, Szczucina, Rzezawy, Bytomia, Buska Zdroju, Białej Podlaskiej, Nowej Jastrząbki, Leżajska, Pogórskiej Woli, Zamościa, Krakowa, Łodzi czy Ożarowa. Nie brakło oczywiście także przedstawicieli naszej mieleckiej ziemi – swoje stoiska przygotowały stowarzyszenia i koła gospodyń wiejskich zarejestrowane w powiecie mieleckim, lokalne firmy, szkoły czy organizacje pożytku publicznego.

– Jako organizatorzy cieszymy się z corocznego zaangażowania wystawców i stowarzyszeń w przygotowanie jarmarku. Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność i bogaty, różnorodny asortyment. To dzięki Wam wszyscy odwiedzający poczuć mogli magię nadchodzących świąt! – podkreśla starosta mielecki Stanisław Lonczak.

W Rynku odwiedzający zakupić mogli niemalże wszystko, co może przydać się na święta: od tradycyjnych bożonarodzeniowych potraw i wypieków, przez pomysły na prezenty dla najbliższych, aż po własnoręcznie wykonane, unikalne ozdoby choinkowe i świąteczne kartki. Nie brakło także akcentów przygotowanych z myślą o najmłodszych. Jarmark odwiedził Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Dzieci mogły liczyć na słodki upominek, udział w licznych zabawach i konkursach, a także pamiątkowe zdjęcie z brodatym Świętym.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Stal Mielec czy Stal Rzochów [FELIETON]

Wiadomości Mielec

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa