W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Zakończyła się modernizacja boisk przy Szkole Podstawowej nr 3

Od kilku tygodni dostępne są dla wszystkich mieszkańców miasta Mielca dwa nowe boiska, które powstały w ramach modernizacji kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Mielcu, mieszczącej się przy ulicy Żeromskiego.

To mające teraz sztuczną nawierzchnię poliuretanową – boisko do koszykówki i boisko do siatkówki/badmintona.

Oba powstały na miejscu mocno zdegradowanych boisk asfaltowych, które służyły szkole przez wiele dziesięcioleci. Remont i wymianę nawierzchni na sztuczną przeszła także czterotorowa bieżnia lekkoatletyczna. Całość zrealizowanych prac uzupełnił remont trybuny dla widzów, wymiana części ogrodzenia oraz oświetlenia, a także dostarczenie wyposażenia boisk (tablice do kosza, słupki z siatką). Roboty wycenione na kwotę 384 945 zł. wykonała firma OBO Polska Sp. z o. o z Rzeszowa.

Inwestycja została zrealizowana w ramach Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego jako jeden z dwóch wybranych przez mieszkańców w głosowaniu projektów ogólnomiejskich.

Projekt „Boisko wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Żeromskiego” uzyskał w roku 2020 najwięcej głosów w Mieleckim Budżecie Obywatelskim. Poparło go 3687 osób.

Przypomnijmy że na całość zmodernizowanego kompleksu sportowego przy ul. Żeromskiego składa się dodatkowo zrealizowana rok temu budowa boiska ze sztuczną nawierzchnią do piłki nożnej i do piłki ręcznej wraz z wyposażeniem i z nową trybuną dla publiczności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa