W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka Materiały promocyjne

Zapisz się do Akademii Języka Angielskiego w Mielcu

Jeśli szukasz profesjonalnych i skutecznych kursów języka angielskiego z niebanalnym i indywidualnym podejściem do klienta, mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Właśnie rozpoczęły się zapisy do nowej szkoły języka angielskiego w Mielcu.  Akademia Języka Angielskiego mieści się przy ulicy Pisarka 3a/7.

Chcemy aby nasi kursanci czuli się pewnie i komfortowo używając języka angielskiego w różnych sytuacjach życia codziennego,  w pracy czy podchodząc do różnego rodzaju egzaminów

Komunikacja powinna być zawsze nadrzędnym celem nauki języka angielskiego, jednak nie zapominamy o rozwoju innych umiejętności językowych tj. czytanie, słuchanie czy pisanie.

Nauka języka angielskiego jest procesem, który wymaga czasu, konsekwencji i odpowiedniej motywacji, dlatego też naszym celem jest ciągłe motywowanie naszych kursantów.

Chcemy aby nasi klienci uczyli się języka angielskiego motywowani nie tylko potrzebą, ale przede wszystkim chęcią nauki”.

Nowoczesne technologie 

Akademia kształci na różnych poziomach i wprowadza innowacyjne metody nauczania. Technologią, która obecnie zdobywa coraz większą popularność w szkołach są monitory interaktywne. 

Monitory interaktywne insGraf DIGITAL to technologia, która doskonale sprawdza się w placówkach edukacyjnych, umożliwiając prowadzenie atrakcyjnych i nieszablonowych zajęć. Akademia Języka Angielskiego kładzie nacisk na wszechstronny rozwój swoich kursantów doceniając różnorodność metod nauczania i możliwość bezpośredniego zaangażowania uczniów w przebieg zajęć.  

Współdzielenie

Udostępnianie treści przez lektorów i kursantów. 

Dynamiczne lekcje

Możliwość prezentacji różnorodnych materiałów edukacyjnych: filmów, animacji i zdjęć, które pobudzą kursantów do mówienia po angielsku. 

Zaangażowanie

Aktywne metody pracy podczas zajęć podnoszą atrakcyjność lekcji i zwiększają zaangażowanie kursantów. 

Monitor interaktywny to prawdziwa rewolucja w sposobie nauczania! 

Poza tym szkoła korzysta z różnych aplikacji,  które  wspomagają powtarzanie i utrwalanie zagadnień realizowanych na danym kursie. Dzięki temu każdy kursant może skorzystać z dodatkowych materiałów o każdej, dogodnej dla siebie porze. 

Akademia korzysta także z profesjonalnej opieki metodycznej i posiada wsparcie najlepszych wydawnictw. 

Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Zajęcia odbywają się stacjonarnie (w małych grupach do 6 osób), online lub z dojazdem do klienta. 

Oferta

Akademia oferuje kursy:

– dla dzieci od 12 lat, młodzieży oraz dorosłych

– indywidualne oraz grupowe

– General English od A1 do C1

– przygotowujący do egzaminu ośmioklasisty

– przygotowujący do egzaminu maturalnego – poziom podstawowy oraz rozszerzony

– przygotowujące do egzaminów międzynarodowych

– kursy Business English oraz wiele innych 

Kursy języka angielskiego w Akademii to gwarancja usług na najwyższym poziomie. To kompetentna obsługa i troska o klienta. 

Jesteśmy nową szkołą jednak posiadamy doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego ze szkół publicznych, prywatnych oraz realizacji projektów unijnych.

Promocje na start

Uwaga. Dla pierwszych dziesięciu nowych  klientów, RABATY. Obecnie trwają również inne PROMOCJE  m.in. jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny zapisze się na kurs razem z Tobą otrzymasz 5% RABATU. Rabaty sumują się do wysokości 10%. 

Po szczegóły zapraszamy do biura przy ul. Pisarka 3a/7 i na fanpage szkoły na Facebooku – Akademia Języka Angielskiego – Dominik Fijoł 

Koniec z monotonnymi i nudnymi lekcjami – wybierz Akademię Języka Angielskiego  – naucz się języka angielskiego w sposób nowoczesny, zrozumiały i przyjemny!

Istnieje możliwość organizacji zajęć w grupach zamkniętych – 2,3 lub więcej osób – 

o szczegóły prosimy pytać w biurze.

Zapisz się już dziś! Skontaktuj się – 

Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego, mailowego lub telefonicznego

Akademia Języka Angielskiego

ul. Pisarka 3a/7

39-300 Mielec

Godziny pracy biura: 

Poniedziałek – Piątek 10:00 – 17:00

Tel. 663 905 490

[email protected]

Materiał Partnera

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa