W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Zawalcz o psią stację w Mielcu

Sześć Psich Stacji – specjalnie zaprojektowanych w miejskiej przestrzeni miejsc do zabawy z psami zbuduje marka PURINA® DOG CHOW® w ramach konkursu „Prawdziwy Pies”. Rywalizacja skierowana do właścicieli czworonogów gwarantuje nie tylko szereg nagród dla uczestników, lecz również wychodzi naprzeciw miejskim potrzebom.

Jeśli w Waszej okolicy brakuje miejsca przeznaczonego do wspólnych aktywności z psem, możecie to zmienić! Celem konkursu jest stworzenie lepszych warunków do nawiązywania relacji z ukochanym czworonogiem.

Zaprojektowane przez organizatora Psie Stacje zapewniać będą cały szereg atrakcji, takich jak tunele, płotki czy obręcz do skoków, które pozwolą na szkolenie i zabawę z pupilem. To jednak nie wszystko, gdyż Purina® w swoich działaniach wspiera również utrzymanie czystości (dzięki koszom z torbami na odchody), które niezwykle ważne jest zwłaszcza w terenach miejskich.

Zadanie konkursowe jest niezwykle proste. Wystarczy zgłosić za pomocą formularza dostępnego na stronie www.prawdziwy-pies.pl ulubione miejsce spacerów ze swoim zwierzakiem, a następnie dołączyć do tego zdjęcia psiaka w opisanej przestrzeni.

Konkurs będzie trwał do 27 sierpnia. Już za samo zgłoszenie 4400 jego uczestników otrzyma nagrodę gwarantowaną – plecak #PrawdziwyPies lub worek z karmą dla pupila. Dodatkowo każdy zawalczy o otrzymanie jednego z 60 bonów na produkty dla swojego pupila. Autorzy sześciu najwyżej ocenianych zdjęć będą mogli niebawem spędzać wolny czas ze swoim czworonogiem na nowo wbudowanej Psiej Stacji.

Szczegółowe informacje umieszczono na stronie konkursu www.prawdziwy-pies.pl.

Edward Tabor

 

Zobacz też...