W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Sport

Zawodnicy MUKS Iryda Mielec w Szczecinie [FOTO]

 W dniach 29-30 stycznia zawodnicy klubu Iryda w składzie: Julita Kanach, Aleksandra Kogut, Patryk Dudek, Jerzy Armatys oraz Nikodem Bielaska wzięli udział w Turnieju o Puchar Skorpiona w Szczecinie!

Zawody zorganizowane na drugim końcu Polski jak widać wcale nie są przeszkodą, a wręcz przeciwnie – kształtują Zawodników i Trenerów pod różnymi względami. Po dwóch sportowych i aktywnych dniach, wyniki przedstawicieli IRYDY prezentują się następująco:

Patryk Dudek podwyższa swój rekord o 2 wygrane walki całkowicie dominując swoich rywali

Jerzy Armatys, po dwóch bardzo widowiskowych w Jego wykonaniu walkach, wychodzi z ringu z ręką w górze. Warto wspomnieć, że pierwsza walka Jurka zakończyła się Jego zwycięstwem już w 2. rundzie – przeciwnik został zdominowany! W drugim dniu zawodnik IRYDY zmierzył się ze starszym zawodnikiem (kategoria wiekowa: kadet) i również bez problemu odniósł zwycięstwo, co świadczy o jego dojrzałości ringowej

Nikodem Bielaska, w pierwszym dniu odnosi zwycięstwo w bardzo dobrym stylu, pokazując swój duży progres Drugiego dnia niestety ulega przeciwnikowi, przy czym zwiększa swoje ringowe doświadczenie i wyciąga wnioski na przyszłość!

Aleksandra Kogut, odnosi dwa zwycięstwa, a Jej walki obfitują w piękne LEWE PROSTE, które wprawiały przeciwniczki Oli w kłopoty!

Julita Kanach w pierwszym dniu nie miała dla siebie przeciwniczki, w drugim dniu przegrywa walkę. Werdykt walki pozostawia jednak wiele do życzenia, ponieważ to Julita była stroną dominującą w tym starciu. Mimo wszystko Julita – rozwijaj się dalej i rób co swoje.

Warto dodać, że Adrian Kasperski, z zaprzyjaźnionego klubu UKS Gimnasion Boguchwała gościnnie walczył pod okiem Trenerów Irydy. Mimo przegranej w pierwszym dniu, wyciągnął wnioski i drugiego dnia pokazał swoje umiejętności, zwyciężając w drugiej walce!

W narożnikach zawodników zaszczytne miejsce zajęli Trenerzy: Paweł Rżany oraz Robert Jer Wspierali podkarpackie perełki jak tylko mogli co spowodowało, że na 9 walk wygrywamy AŻ 7!

Klub składa serdecznie podziękowania klubowi BKS Skorpion Szczecin i trenerowi Marcinowi Stankiewiczowi za świetną organizację turnieju, sportową atmosferę i jak zawsze sympatyczne przyjęcie. Dziękuję także Sponsorom Martom MartomSM Recykling oraz Panu Damianowi Grabosiowi z firmy Lasermet, który po raz kolejny pożyczył im busa, aby mogli bezpiecznie trafić do Szczecina.

CIEKAWĄ INFORMACJĄ jest fakt, że Patryk Dudek i Jurek Armatys po wręcz popisowych walkach w swoim wykonaniu, bacznie obserwowani przez Trenera Kadry Reprezentacji Polski Młodzików, Zenona Jagiełło, mają szansę na stanie się numerami jeden w swoich kategoriach wagowych w powołaniach do Kadry Narodowej!

To niesamowite, że o mieleckiej Irydzie jest głośno w całej Polsce, „Młodzież stanowi podstawę wszystkiego, z odwagą przekracza granice, bo to do nich należy przyszłość”.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

„Niemego kina” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Zawody Sportowo-Pożarnicze Gminy Mielec [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piknik w Melexie [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa