W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

Zbliża się budowa nowej hali sportowo-widowiskowej przy ZSO 1

We wtorek 6 lutego miało miejsce otwarcie ofert w przetargu na budowę nowej hali sportowo-widowiskowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu.

Wpłynęło 11 ofert z których najdroższa wynosi ponad 27 milionów, a najtańsze, to kwoty nieco ponad 18 milionów złotych, czyli mniej więcej tyle ile miasto przeznaczyło na realizację

Cieszę się, że jest tak duże zainteresowanie wśród wykonawców. Pozwala to mieć nadzieję, że uda się szybko rozstrzygnąć ten przetarg i przystąpić do budowy tego tak potrzebnego i oczekiwanego przez społeczność szkolną i naszych mieszkańców obiektu na Osiedlu Lotników – powiedział Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski.

W planowanym terminie zakończenia tej inwestycji określonym na koniec grudnia 2025 roku powstanie obiekt składający się z trzech części: hali widowiskowo-sportowej z widownią i zapleczem socjalnym, sali gimnastycznej z zespołem szatniowym i części technicznej (magazyny, węzły cieplne, wentylatorownia itp.) Dodatkowo wybudowany zostanie łącznik pomiędzy nową halą, a istniejącym budynkiem.  Zaprojektowana hala będzie mogła pełnić funkcje sportowe, kulturalne oraz oświatowe.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Medialna afera dosięgła nasz portal

Wiadomości Mielec

Jezioro łabędzie na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi nieprzeciętni – zdolni uczniowie mieleckich szkół

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa