W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Kultura i nauka

Zespół Szkół w Radomyślu Wielkim ma dwie stypendystki

Katarzyna Dykas została stypendystką Prezesa Rady Ministrów, a Marzena Olejarz stypendystką Fundacji Efekt Motyla. Obie są uczennicami Zespołu Szkół w Radomyślu Wielkim.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są za najlepsze wyniki w nauce. Może otrzymać je uczeń z najwyższą średnią ocen w danej szkole ponadgimnazjalnej (średnia musi być wyższą niż 4,75), przejawiający szczególne predyspozycje do jednego z przedmiotów i uzyskujący z niego wybitne wyniki, a w pozostałych dziedzinach uzyskujący przynajmniej dobre rezultaty.

Fundacja Efekt Motyla od kilku lat prowadzi darmowe zajęcia z języka angielskiego w wiejskich szkołach, przyznaje stypendia i organizuje motywacyjne wyjazdy dla swoich stypendystów.

Poza stypendium finansowym wypłacanym przez 10 miesięcy roku szkolnego, stypendyści Fundacji biorą udział w zorganizowanym specjalnie dla nich w Warszawie „weekendzie motywacyjnym”, który w tym roku odbędzie się w dniach 14-16 października. 

 

pobrane

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa