21 sierpnia 2018, 21:14
Slider
Image default
  • Home
  • Sport
  • Złoto dla rocznika 2009 z Akademii Piłkarskiej Piłkarskie Nadzieje na Regamet Cup
Sport

Złoto dla rocznika 2009 z Akademii Piłkarskiej Piłkarskie Nadzieje na Regamet Cup

W sobotę 06.01.2018 r. podopieczni trenerów Cebery i Bajorka wzięli udział w Regamet Cup organizowany przez klub Czarnovia Czarna.

„Orły” z Akademii Piłkarskiej Piłkarskie Nadzieje wyszli z 2 miejsca w grupie spotykając w półfinale gospodarzy. Po emocjonującym meczu, drużyna z Czarnej musiała uznać wyższość adeptów akademii PN z rocznika 2009.

W finale drużyna z Tarnowa postawiła bardzo wysoko poprzeczkę ale nasze Orły, okazały się bezbłędne w obronie, a zarazem skuteczne w akcjach ofensywnych, strzelając drużynie z Tarnowa 3 bramki.

Nasi „mali, wielcy” piłkarze okazali się najlepsi wyprzedzajądz: Tarnovie Tarnów, Czarnovie Czarna, Rzemieślnik Pilzno, KS Tempo Nienaszów, KS Koszyce Wielkie, Westovia Tarnów, Wolania Wola Rzędzińska.
Zawodnikiem turnieju został nasz zawodnik Emil Ziobroń.

Wielkie gratulacje dla całej drużyny i podziękowania dla gospodarzy za kolejny fantastycznie zorganizowany turniej, który został rozegrany w przyjacielskiej atmosferze.

APPN – KS Tempo Nienaszów 5:1 (Ziobroń x3, Lubaś, Nowak)
APPN – KS Koszyce Wielkie 1:1 (Golba)
APPN – Tarnovia Tarnów 2:2 (Ziobroń x2)
Półfinał- APPN – Czarnovia Czarna 4:0 (Ziobroń x4)
Finał- APPN – Tarnovia Tarnów 3:0 (Ziobroń x3)

skład: Lis Filip, Durda Aleksander, Golba Karol, Mikiera Maciej, Szady Nikodem, Lubaś Jakub, Surowiec Tymoteusz, Nowak Szymon, Ziobroń Emil.

Dzień później w turnieju zagrali nasi zawodnicy z rocznika 2011.
W zawodach uczestniczyło 7 zespołów. Mimo, że rywalizowalismy z chłopcami z rocznika 2010 to osiągnęliśmy dobre rezultaty. Trzy mecze wygrane, jeden remis i dwie porażki.
skład AP Piłkarskie Nadzieje Mielec: Bal, Cichowski M., Dziuba, Komisarczyk, Masajada, Midura, Rokoszak, Szatan, Szwaja, Ziobroń

 

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja