W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

Złoto dla rocznika 2009 z Akademii Piłkarskiej Piłkarskie Nadzieje na Regamet Cup

W sobotę 06.01.2018 r. podopieczni trenerów Cebery i Bajorka wzięli udział w Regamet Cup organizowany przez klub Czarnovia Czarna.

„Orły” z Akademii Piłkarskiej Piłkarskie Nadzieje wyszli z 2 miejsca w grupie spotykając w półfinale gospodarzy. Po emocjonującym meczu, drużyna z Czarnej musiała uznać wyższość adeptów akademii PN z rocznika 2009.

W finale drużyna z Tarnowa postawiła bardzo wysoko poprzeczkę ale nasze Orły, okazały się bezbłędne w obronie, a zarazem skuteczne w akcjach ofensywnych, strzelając drużynie z Tarnowa 3 bramki.

Nasi „mali, wielcy” piłkarze okazali się najlepsi wyprzedzajądz: Tarnovie Tarnów, Czarnovie Czarna, Rzemieślnik Pilzno, KS Tempo Nienaszów, KS Koszyce Wielkie, Westovia Tarnów, Wolania Wola Rzędzińska.
Zawodnikiem turnieju został nasz zawodnik Emil Ziobroń.

Wielkie gratulacje dla całej drużyny i podziękowania dla gospodarzy za kolejny fantastycznie zorganizowany turniej, który został rozegrany w przyjacielskiej atmosferze.

APPN – KS Tempo Nienaszów 5:1 (Ziobroń x3, Lubaś, Nowak)
APPN – KS Koszyce Wielkie 1:1 (Golba)
APPN – Tarnovia Tarnów 2:2 (Ziobroń x2)
Półfinał- APPN – Czarnovia Czarna 4:0 (Ziobroń x4)
Finał- APPN – Tarnovia Tarnów 3:0 (Ziobroń x3)

skład: Lis Filip, Durda Aleksander, Golba Karol, Mikiera Maciej, Szady Nikodem, Lubaś Jakub, Surowiec Tymoteusz, Nowak Szymon, Ziobroń Emil.

Dzień później w turnieju zagrali nasi zawodnicy z rocznika 2011.
W zawodach uczestniczyło 7 zespołów. Mimo, że rywalizowalismy z chłopcami z rocznika 2010 to osiągnęliśmy dobre rezultaty. Trzy mecze wygrane, jeden remis i dwie porażki.
skład AP Piłkarskie Nadzieje Mielec: Bal, Cichowski M., Dziuba, Komisarczyk, Masajada, Midura, Rokoszak, Szatan, Szwaja, Ziobroń

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Piłkarze Stali Mielec na treningu z mediami [FOTO]

Wiadomości Mielec

Zmiany w składzie kadry PGE FKS Stal Mielec [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Międzynarodowy turniej piłki siatkowej kobiet w Mielcu [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa