Młode piłkarki na Pucharze Tymbarku [FOTO]

W dniu 06.05 2024 najmłodsze zawodniczki z klasy I kat,U-8-Szkoły Podstawowej im. gen. W. Sikorskiego w Tuszowie Narodowym reprezentowały Powiat Mielecki na Turnieju z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku gdzie po pięknych i emocjonujacych meczach zajęły ostatecznie 4 miejsce w województwie.

Dziewczynki fazę grupową przeszły jak burza i awansowały do półfinału wojewódzkiego gdzie po pięknej grze uległy 0:1 i zagrały w finale pocieszenia czyli o 3 miejsce. Zawody odbyły się w Stalowej Woli na profesjonalnie przygotowanych boiskach .
Dziewczynki dzielnie wywalczyły 4. miejsce w województwie. Opiekunem drużyny jest Jacek Cyganowski.