W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Kultura i nauka

ZSB Mielec w Tarnobrzegu

Realizowany w ZSB Mielec międzynarodowy projekt Erasmus+ „The Bridge” został wybrany jako przykład dobrej praktyki i przedstawiony innym szkołom w województwie podkarpackim.

Trwa składanie wniosków do kolejnej tury selekcyjnej programu międzynarodowego programu Erasmus Plus w sektorze edukacja.

5 grudnia 2016 w Tarnobrzegu odbyło się Regionalne Spotkanie Edukacyjne w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli  z siedzibą w Rzeszowie, podczas którego zebrani nauczyciele oraz dyrektorzy szkół zapoznali się z procedurą zgłaszania wniosków oraz obejrzeli przykłady dobrych praktyk z terenu naszego województwa.

Wśród szkół prezentujących doświadczenie współpracy międzynarodowej zaprezentował się Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu. Reprezentująca szkołę psycholog szkolny Ewa Ingram przedstawiła uczestnikom spotkania cele projektu „The Bridge”, w którym uczestniczy szkoła oraz zaprezentowała  dotychczasowe działania.

 

1137833096

 

Uczniowie mieleckiej budowlanki od 2015 roku mieli okazję poznawać szkoły w Hiszpanii, Włoszech oraz Słowenii. Uczestniczą w międzynarodowym projekcie budowania miasta przyszłości, redagują internetową gazetkę historyczną i biorą udział w wydarzeniach promujących lokalne środowisko za granicą. Dorobek mieleckiej szkoły w międzynarodowym partnerstwie jest ważnym punktem na mapie osiągnięć podkarpackich szkół.

 

684275987

 

948363368

 

1381755411

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zespoły i Kapele Ludowe Roztańczyły Gminę Mielec [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

NSZZ „Solidarność” nagrodziła uczniów mieleckich szkół [FOTO]

Wiadomości Mielec

Filmowo – rozrywkowo – koncert PSM w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa