Slider

Miesiące przygotowań, ponad trzystuosobowa widownia i pięcioro niezwykłych prelegentów. W skrócie „Prekursor”.
10 kwietnia w mieleckim SCK miejsce miała wyjątkowa impreza, organizowana przez młodych społeczników w ramach programu „Zwolnieni z teorii”.

Oto do Mielca przyjechali z wykładami młodzi i inspirujący ludzie. Celem projektu było podzielenie się z młodzieżą wiedzą o pracy, karierze i samorozwoju, gdyż już niedługo będą podejmować trudne decyzje o swojej przyszłości. Każdy z prelegentów wybrał niestandardową ścieżkę i odniósł sukces.


Pierwszy mówca, Kamil Cebulski, okrzyknięty „najmłodszym polskim milionerem”, opowiadał o ścieżce na szczyt. Zaczął bowiem od recenzowania gier jako nastolatek, obecnie znany jest jako rektor uczelni ASBIRO, prezes fundacji KCBE i filantrop. Andrzej Kozdęba, specjalista od marketingu mówił na temat kreacji wizerunku.

Mateusz Mokrzycki („Wolontariusz Podkarpacia 2011”) żywo opowiadał o pracy w zespole i roli, jaką pasja odgrywa w pracy. Norbert Marek, który rozmawiał z widownią na temat ścieżek kariery i o tym czym jest pieniądz. Na koniec zaś bloggerka Katarzyna Czajka (Zwierz Popkulturalny) zainteresowała mielecką młodzież prelekcją o zarabianiu na kulturze.
Konferencja okazała się strzałem w dziesiątkę. Uczniowie angażowali się w wykłady, a każde wystąpienie nagrodzono gromkimi brawami. Dodatkowo po samej konferencji mogli osobiście pogratulować, porozmawiać i zapytać o poradę prelegentów.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz
Slider
Slider
Slider