W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Życie z zaćmą jest trudne, możesz to zmienić


W mieleckim szpitalu możesz się z nią pożegnać dzięki zabiegowi u okulistów światowej sławy. Czas oczekiwania na zabieg? Nie dłużej niż miesiąc!

 Pacjent potem trafia pod stałą opiekę Poradni Okulistycznej w Przychodni nr 4 w Mielcu.

Prof. Robert Rejdak i dr hab. n. med. Tomasz Chorągiewicz – to nazwiska znane i wysoko cenione we współczesnej okulistyce. Są to specjaliści, których ogromna wiedza i doświadczenie stanowią dla Pacjentów z Mielca i okolic szansę, by poddać się zabiegowi usunięcia zaćmy z przekonaniem o najwyższej jakości usług medycznych, sprawnie i w ramach ubezpieczenia zdrowotnego!

Pierwszy krok? Wystarczy udać się do lekarza rodzinnego lub swojego okulisty i uzyskać skierowanie na zabieg.

O ostatecznej kwalifikacji pacjenta do zabiegu usunięcia zaćmy, już po jej zdiagnozowaniu, decyduje badanie weryfikacyjne.

Z operacji w ramach publicznego ubezpieczenia korzystają osoby z ostrością wzroku 0.6 i gorszą, ze stwierdzonym zmętnieniem soczewki w badaniu przy użyciu biomikroskopu po rozszerzeniu źrenicy.

‼️Pacjentów, którzy posiadają skierowanie od okulisty na zabieg usunięcia zaćmy, zachęcamy do rejestracji w Oddziale Chirurgii Jednego Dnia w mieleckim szpitalu.

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji dostępne są pod numerami telefonów: 17 780 01 24 oraz +48 884 890 400. Oddział udziela świadczeń zdrowotnych w piątki w godz. 15:00-20:00 oraz w soboty i niedziele w godz. 8:00-13:00..

WARTO WIEDZIEĆ

Zaćma jest chorobą uciążliwą, ale na szczęście jest też w pełni uleczalna operacyjnie. Pacjent po zabiegu całkowicie odzyskuje wzrok utracony wskutek tego schorzenia

Szpital Specjalistyczny im. E. Biernackiego w Mielcu

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa