W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Zatrzymany za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad rodziną

Mieleccy policjanci zatrzymali 28-latka, który jest podejrzany o stosowanie przemocy psychicznej i fizycznej wobec swojej matki i innych członków rodziny oraz naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza Policji. Wczoraj Sąd Rejonowy w Mielcu, po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zgromadzonym przez funkcjonariuszy, wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 2 miesięcy.

Na początku lipca br., mieleccy policjanci zostali powiadomieni o przemocy domowej, której wobec swojej matki oraz innych najbliższych miał dopuszczać się 28-letni mężczyzna. Jak ustalili mundurowi, awantury, wyzwiska, groźby i przemoc zdarzały się w tym domu, gdy tylko mężczyzna pił alkohol. Wtedy rodzina wzywała na pomoc Policję. W czasie jednej z ostatnich interwencji, podczas zatrzymania sprawcy przemocy, mężczyzna uderzył policjantkę barkiem, czym naruszył nietykalność cielesną umundurowanego funkcjonariusza Policji.

Postępowanie prowadzone przez funkcjonariuszy wykazało, że sprawca, nie tylko znęcał się psychicznie i fizycznie nad matką, ale także nad innymi członkami rodziny, kierując wobec nich groźby pozbawienia zdrowia i życia. Wcześniej mężczyzna był również karany za znęcanie się nad rodziną.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy dał funkcjonariuszom podstawy, żeby przedstawić 28-latkowi zarzut popełnienia przestępstwa. Zatrzymany odpowie za fizyczne i psychiczne znęcanie się rodziną oraz naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza Policji.

Sąd Rejonowy w Mielcu, na wniosek Policji i prokuratury, zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 2 miesięcy. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

DCIM\105GOPRO
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Potrącenie rowerzysty na rondzie

Wiadomości Mielec

Potrącenie motorowerzysty w Woli Mieleckiej

Wiadomości Mielec

Żołnierze w powiecie mieleckim na ćwiczeniach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa