W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Lifestyle Materiały video Sport

XIII Rowerowy „Wyścig o Pietruszkę” [FOTO, VIDEO]

Na terenie leśnym w pobliżu Biesiadki w niedzielę (8.10) już po raz 13. zorganizowano Wyścigi Kolarskie o Pietruszkę.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem jest Bartosz Ćwik i Stowarzyszenie Kolarskie Stal Mielec.

Do udziału w zawodach MTB zapisało się prawie dwieście osób, ale intensywne nocne opady deszczu sprawiły, że część z nich nie pojawiła się na starcie. Trasa zlokalizowana jak zawsze w podmieleckich lasach liczyła w sumie 35 kilometrów i ze względu na liczne podjazdy stanowiła dla zawodniczek i zawodników jak zawsze duże wyzwanie.

W klasyfikacji OPEN po raz drugi z rzędu triumfował Adrian Rzeszutko z Trzemeśni, który uzyskał czas 1:36:08. Tuż za nim na mecie zameldował się Tomasz Niedźwiecki ze Zbylitowskiej Góry, a trzeci był mielczanin Michał Korlatowicz.

Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Sara Bodkowska z Krosna (2:00:24) przed Izabelą Marek z UKS Zawojak i Agatą Kluj z Ropczyc.

Wszyscy uczestnicy wyścigu otrzymali pamiątkowe medale, a najlepszy zawodnikom i zawodniczkom w poszczególnych kategoriach wiekowych Prezydent Jacek Wiśniewski wraz z Bartoszem Ćwikiem wręczali nagrody rzeczowe ufundowane przez licznych sponsorów tego wydarzenia.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny na Osiedlu Lotników – Rodzinnie u Ducha

Wiadomości Mielec

Szkoły w województwie podkarpackim z najzdolniejszymi uczniami

Wiadomości Mielec

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa