W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

17-Letni motocyklista nie zatrzymał się do kontroli

Dzielnicowi z Czermina prowadzili pościg za kierującym motocyklem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Okazało się, że jadący nim 17-latek nie miał uprawnień do kierowania, a jego motocykl był niezarejestrowany i nieubezpieczony.

Policjanci z Rewiru Dzielnicowych w Czerminie podjęli próbę zatrzymania motocyklisty na drodze gminnej w Wadowicach Górnych. Kierujący motocyklem nie reagował na wydawane przez funkcjonariuszy sygnały dźwiękowe i świetlne. Po kilkukilometrowym pościgu, policjanci zatrzymali motocyklistę. Okazał się nim być 17-letni mieszkaniec gminy Borowa.

Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili, że młody mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, a jego motocykl był niezarejestrowany i nieubezpieczony. Policjanci przebadali młodego mężczyznę na alkomacie. Był trzeźwy.

17-latek odpowie za niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz za jazdę bez uprawnień pojazdem niedopuszczonym do ruchu.

KPP Urszula Chmura

 

 

Zobacz też...

Jak nie musisz, nie wychodź!

Redaktor naczelny

Policjanci poszukują właściciela pieniędzy

Redaktor naczelny

Blokada firmy Kronospan Mielec [FOTO, VIDEO]

Redaktor naczelny

1 Komentarzy

... 13 lutego 2018 (wtorek) at 14:21

Nie zatrzymał sie do kontroli, ale to nie usprawiedliwia zachowania funkcjonariuszy policji, jakim bylo bicie i kopanie mlodego chlopaka… Nie pozdrawiam pseudopolicjantow

Odpowiedz

Zostaw komentarz