W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Informacje Materiały video Wywiady

Uroczyste otwarcie inwestycji komunalnej w gminie Wadowice Górne [FOTO, VIDEO]

Wczoraj (5.09.23) Wójt Gminy Wadowice Górne – Michał Deptuła zaprezentował zaproszonym gościom, w tym Posłowi na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej – Fryderykowi Kapinosowi nowy zbiornik wody czystej, będący pokłosiem udzielonego wsparcia finansowego z budżetu Państwa (Fundusz Polski Ład), przy zaangażowaniu środków budżetowych gminy.
Jak podsumował Wójt Gminy – inwestycje w zakresie gospodarki wodno-kanalizacyjnej to priorytet w działalności samorządu, pozwalające na budowę nowoczesnej gminy, opartej o troskę o środowisko. PSZOK jest jednym z elementów zrównoważonego rozwoju gminy. Segregować odpady w tym punkcie będą mieszkańcy 13 miejscowości. – powiedział Michał Deptuła.

Prace trwały rok i kosztowały prawie półtora miliona złotych.

Poseł Fryderyk Kapinos podkreślił – Ekologiczny i edukacyjny aspekt potrzebnej inwestycji. W całej gminie Wadowice Górne rocznie zbieranych jest ponad tysiąc ton odpadów. Do PSZOK-u będzie trafiało kilkadziesiąt ton odpadów segregowanych.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa