W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Historia Imprezy masowe i koncerty Informacje Materiały video WYRÓŻNIONE (dodatkowa)

Taekwondo na otwarciu Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach [FOTO, VIDEO]

TYLKO U NAS!

Jak co roku Targi Kielce zapraszały do udziału w Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego MSPO, który odbył się w dniach 5-8 września 2023 roku.

MSPO to najistotniejsze wydarzenie branży zbrojeniowej w Europie oraz trzecie co do wielkości po Paryżu i Londynie na Starym Kontynencie. W tym sektorze jest to jedyna impreza w Polsce, która co roku ściąga do Kielc kilkanaście tysięcy gości z całego świata.

W zakresie branży Targów MSPO jest m.in. uzbrojenie oraz sprzęt lotniczy i obrony powietrznej.

Jak co roku Mielecki PZL prezentuje tu swoje wyroby. Od lat jest zawsze miejsce dla Black Hawka. Wielu mieszkańców naszego miasta przybywa tam, aby podziwiać oferty i cieszyć oczy naszymi wyrobami z Mielca.

We wrześniu delegacja kadetów z klasy 4A technikum elektronicznego, z Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu, także przebywała na Międzynarodowych Targach Przemysłu Obronnego w Kielcach.

Wśród ponad 700 wystawców z całego świata było wiele polskich firm, takich jak FB Radom, Jelcz Sp. z o.o. czy Huta Stalowa Wola.

Na targach w tym roku było bardzo dużo obywateli Korei Południowej, którzy razem z politykami promowali swoje wyroby, ponieważ powoli stają się dużym partnerem handlowym.

Zapraszamy do obejrzenia tegorocznego uroczystego otwarcia Targów w Kielcach w tym roku przez naszego Prezydenta Polski Andrzeja Dudę wraz z niesamowitym pokazem sztuki walki Taekwondo zaprezentowanego przez młodych sportowców z Korei Pd.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Złote Gody seniorów w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielecka Strefa Kibica

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa