W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka Materiały video Wywiady

25-lecie istnienia CKPiDN [FOTO, VIDEO]

Przedstawiciele władz samorządowych Powiatu Mieleckiego uczestniczyli, 23 września, w jubileuszu 25-lecia Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu.

Z okazji jubileuszu, w siedzibie CKPiDN w Mielcu, zorganizowano konferencję podsumowującą najważniejsze aspekty działalności i osiągnięcia placówki. Zebranym licznie gościom przedstawił je Zdzisław Nowakowski, dyrektor CKPiDN.

Spotkanie stało się okazją do wręczenia wyróżnień osobom i instytucjom, które przyczyniły się do powstania i późniejszego rozwoju jednostki. Wśród szerokiego grona osób uhonorowanych pamiątkowymi statuetkami znaleźli się wszyscy starostwie Powiatu Mieleckiego: Józef Smaczny, Andrzej Chrabąszcz, Zbigniew Tymuła oraz Stanisław Lonczak.

Nie brakło także podziękowań i gratulacji kierowanych w stronę dyrekcji i pracowników CKPiDN. Te, na ręce Zdzisława Nowakowskiego, przekazał m.in. starosta Stanisław Lonczak, dziękując za podejmowanie licznych inicjatyw edukacyjnych, wkład w promocję nauki oraz szereg działań, które na przestrzeni lat pozwoliły na podnoszenie kwalifikacji nauczycieli.

Program obchodów 25-lecia CKPiDN poszerzony został także o okolicznościowe wykłady. Ten poświęcony „Przemysłowi 4.0” poprowadził prof. dr hab. Inż. Jarosław Sęp z Politechniki Rzeszowskiej. Najnowszy kierunek kształcenia działający w CKPiDN – technik robotyki – przedstawili zebranym z kolei Sylwester Paterek (CKPiDN w Mielcu) oraz Marcin Kępara (ZST w Tarnowie Podgórnym). Uzupełnienie tych wystąpień stanowiły prezentacje firmowe dotyczące robotów KUKA oraz Astorino – robota edukacyjnego o funkcjonalnościach robota przemysłowego skonstruowanego przez Marka Niewiadomskiego.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Sukces Karoliny uczennicy z Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Potrącenie rowerzystki na ul. P. Skargi w Mielcu

Wiadomości Mielec

Koncert Wiosenny Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa