W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

63 dni – Olimp Labs będzie podświetlony w barwach narodowych AKTUALIZACJA! [FOTO]

Przez 63 dni, dokładnie tyle, ile trwało Powstanie Warszawskie, budynek Olimp Labs znajdujący się przy wjeździe na autostradę A4 będzie podświetlony w barwach narodowych. 1 sierpnia przypada 76 rocznica Powstania Warszawskiego.

Olimp Labs to polska firma farmaceutyczna, która swoje korzenie ma na Podkarpaciu. Regularnie celebruje kluczowe historyczne momenty. Jednak 1 sierpnia to nie tylko ważna data. To również przypomnienie, że powinniśmy być wdzięczni za możliwość życia, mieszkania, pracowania, odpoczywania, prowadzenia biznesu, zakładania rodzin w wolnej Polsce. Budynki firmy w Pustyni będą świecić się na biało-czerwono przez 63 dni ku chwale bohaterom.

„Jako polska firma z silnymi patriotycznymi wartościami dbamy o przywiązanie i szacunek do historii naszego kraju. Dlatego też podjęliśmy decyzję, że kompleks firmy będzie świecił się na biało-czerwono przez 63 dni, aby uczcić bohaterskość Powstańców. Tym samym dziękujemy za wolność i cieszymy się, że żyjemy i funkcjonujemy w Polsce” – mówi Maciej Jaskot, Dyrektor Marketingu i Komunikacji Olimp Labs.

W związku z potrzebą upamiętnienia Powstania Warszawskiego, została zaplanowana intensywna komunikacja w mediach społecznościowych. Akcja #63 ma na celu uczczenie 63 dni Powstania Warszawskiego. Do współpracy zostali zaproszeni ambasadorzy marki Olimp Sport Nutrition, należącej do portfolio Olimp Labs.

Fotografie z 1 sierpnia 2020

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości