W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Materiały video

A tak wyglądało otwarcie wodnego placu zabaw mieleckiego MOSiR-u [VIDEO]

Jakiś czas temu Mielec wzbogacił się o nową atrakcję skierowaną głównie do najmłodszych. Dziś przypominamy to wydarzenie.
Wodny Plac Zabaw to inicjatywa grupy radnych, którzy już w roku 2016 zgłosili pomysł powstania takiego obiektu w naszym mieście. Inwestycja została ujęta w budżecie miasta Mielca na rok 2017. Dokumentację projektową, która kosztowała 45 387 zł. wykonało konsorcjum firm Ardema i AC Instal z Czerska.

Budowę w ramach budżetu Mielca na 2018 rok zrealizowała mielecka firma budowlana Arkada. Wartość wykonanych prac, to kwota 3 446 595,09 zł brutto.

Uroczystego przecięcia wstęgi oprócz pełniącego obowiązki prezydenta miasta Mielca Fryderyka Kapinosa dokonali dyrektor MOSiR-u Andrzej Jędrychowski, Naczelnik Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych Małgorzata Basiak, przewodniczący Rady Miejskiej Marian Kokoszka oraz Andrzej Padykuła z firmy Arkada i radni Rady Miejskiej Krzysztof Szostak i Józef Stala.

Powierzchnia Wodnego Placu Zabaw wykonanego na żelbetonowej płycie z bezpieczną nawierzchnią i z zainstalowanymi 22 specjalnymi zabawkami wodnymi wynosi 232 metry kwadratowe. W ramach realizacji inwestycji wykonano także ogrodzenie, chodniki i drewniane pergole, zainstalowano leżaki. W sąsiednim budynku zlokalizowano zaplecze techniczne oraz zaplecze sanitarne dla użytkowników obiektu i pracowników obsługi. Ponadto wykonano instalacje technologiczną, rozbudowano istniejącą instalację wodno-kanalizacyjną oraz przebudowano instalację elektryczną w zakresie niezbędnym do obsługi obiektu i urządzeń technologicznych, a także wykonano iluminację świetlną nadającą wodnemu placowi zabaw szczególny urok w godzinach wieczornych.

***

Zasady wstępu na Wodny Plac Zabaw (bilety w cenie 1 zł. obowiązują od 9 lipca):

Obiekt czynny od 10.00 – 21.00 w czterech sesjach :
I sesja 10.00 – 12.30. Wstęp 1 zł ( bilet normalny i ulgowy )

II sesja 12.45 – 15.00. Wstęp 1 zł ( bilet normalny i ulgowy )

III sesja 15.15 – 18.45. Wstęp 1 zł ( bilet normalny i ulgowy )

IV sesja 19.00 – 21.00. ( sesja ze światłami ) Wstęp 1 zł ( bilet normalny i ulgowy )

Brak możliwości wstępu na baseny odkryte
Wymagana opaska Wodnego Placu Zabaw na daną sesję
Dzieci do lat 3 – wstęp bezpłatny
Przerwy technologiczne w godzinach :
12.30 – 12.45

15.00 – 15.15

18.45 – 19.00

Osoby które kupiły bilet do Miejskiego Zespołu Basenów Odkrytych – wstęp na Wodny Plac Zabaw po pobraniu opaski na daną sesję – wstęp wolny.

Liczba osób mogących przebywać na Wodnym Placu Zabaw – 100 , w następujących proporcjach 50 osób z basenu i 50 osób po zakupieniu biletu na Wodny Plac Zabaw (wejściem Wodnego Placu Zabaw)

UWAGA : Podczas przerwy technologicznej wszystkie osoby zobowiązane są do opuszczenia Wodnego Placu Zabaw. Wejście na następną sesję po zakupieniu nowego biletu wstępu i pobraniu opaski obowiązującej na daną sesję.

Edward Tabor

 

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny – „Rodzinnie u Ducha” [FOTO,VIDEO]

Wiadomości Mielec

Zmiany w składzie kadry PGE FKS Stal Mielec [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Międzynarodowy turniej piłki siatkowej kobiet w Mielcu [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa