W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video

Adrian Zandberg z partii Razem odwiedził Mielec [VIDEO]

28 kwietnia współprzewodniczący partii Razem, poseł Adrian Zandberg odwiedził trzy podkarpackie miasta: Mielec, Łańcut i Przemyśl.

Wizyta w Mielcu rozpoczęła się od spotkania z Prezydentem Miasta Jackiem Wiśniewskim, na którym bylii obecni także członkowie zarządu okręgu podkarpackiego partii Razem: mielecki działacz Kacper Kowalski oraz Wiktoria Aleksandra Barańska. Wszyscy wystąpili później na konferencji prasowej dotyczącej stanu mieleckich kolei i propozycji partii na ich rozwój.

  • Dużym krokiem naprzód jest powrót kolei do Mielca, między innymi na trasie Dębica – Mielec i Mielec – Padew – Narodowa – opowiadał Kacper Kowalski – Uważamy, że dzięki temu mieszkańcy ii mieszkanki Mielca będą mieli zapewniony tani i ekologiczny środek transportu.
    Adrian Zandberg opowiedział o postulatach partii Razem dla kolei: zwiększeniu publicznych nakładów, spojrzeniu na kolej jak na usługę sieciową i traktowanie PKP PLK podobnie jak traktuje się GDDKiA. – Potrzebujemy ograniczenia opłat dostępowych za dostęp do tej infrastruktury, żeby zachęcić nowych operatorów i co za tym idzie, zagęścić sieć połączeń. Kolej powinna być dostępna finansowo, ale przede wszystkim przewidywalna i regularna – powiedział Zandberg.
    Sprawne funkcjonowane kolei to sprawa dotycząca nas wszystkich. Opowiadała o tym Wiktoria Aleksandra Barańska: „To, że nie potrzebujemy tego pociągu w danym momencie, nie oznacza, że nie będziemy go potrzebować za miesiąc, że nie bedą ich potrzebować nasze dzieci, żeby dojechać do szkoły, że nie dostaniemy oferty pracy w innym miejscu, do którego będziemy chcieli sprawnie dojeżdżać codziennie pociągiem”.
<center><iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FWCieniuJupiterow%2Fvideos%2F3399812173590898%2F&show_text=false&width=560&t=0" width="1120" height="628" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe></center>
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa