W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Akcja charytatywna OREW Mielec „Huśtanie za bieganie”

Z okazji 25 – lecia Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Mielcu, które przypada w 2018 roku, placówka organizuje akcję charytatywną pt,,Huśtanie za bieganie”.

W ramach akcji zaplanowano 25 – godzinny bieg na bieżniach mechanicznych w Extreme Fitness Mielec, w którym udział wezmą zorganizowane drużyny, jak i indywidualni uczestnicy (OREW Dream Team).

Bieg rozpocznie się 4 grudnia o godzinie 8.00, zaś zakończy 5 grudnia o godzinie 9.00. Weźmie w nim udział ponad 200 osób.

Równolegle ośrodek zbiera pieniądze na zakup specjalistycznej huśtawki dla swoich wychowanków, która posiada specjalną platformę umożliwiającą bezpieczne huśtanie się osoby niepełnosprawnej na wózku, bez konieczności przenoszenia jej z wózka na huśtawkę. Głównym celem akcji jest zaangażowanie przedstawicieli społeczności lokalnej w działania na rzecz środowiska osób niepełnosprawnych intelektualnie.

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa