W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Amerykańscy żołnierze pomagają uczyć języka angielskiego w Chorzelowie [FOTO]

W ławkach szkoły podstawowej w Chorzelowie we wtorek 12.04  zasiedli amerykańscy żołnierze
z 82 Dywizji Powietrzno – Desantowej. W ramach lekcji języka angielskiego pomagali uczniom klas V-VIII szlifować swój ojczysty język.

W pierwszej części zajęć Pani Dyrektor powitała serdecznie naszych gości, a następnie uczniowie podczas krótkiej sesji Q and A zadawali pytania dotyczące codziennego życia żołnierzy i ich pracy. Dowiedzieliśmy się jak wygląda dzień w życiu żołnierzy, jakie mają zainteresowania i co najbardziej im się podoba w Mielcu i w Polsce.

W dalszej części lekcji zorganizowaliśmy American Challenge – grę, w której żołnierze mieli zdobyć informacje o geografii, historii i kulturze Polski. Ale oczywiście nasi goście poradzili sobie świetnie, a my mieliśmy okazję poćwiczyć konwersację.

Na koniec przedstawiliśmy żołnierzom nasze tradycje wielkanocne i dowiedzieliśmy się o różnicach między naszymi tradycjami a amerykańskimi.

Niecodzienna lekcja była bardzo interesująca i motywująca do dalszej nauki języka angielskiego. Mamy nadzieję, że nasi szczególni goście zaszczycą nas swoją obecnością w niedalekiej przyszłości.

Czekamy z niecierpliwością. 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa