W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Historia Informacje Kultura i nauka

Amerykańscy żołnierze w Szkole Podstawowej nr 3 [FOTO]

Uroczystość upamiętniającą Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Szkole Podstawowej nr 3 uświetnili swą obecnością żołnierze i żołnierki z 82. Dywizji Powietrznej, stacjonującej w Mielcu.

Goście wzięli udział w uroczystej akademii.  Obejrzeli występy uczniów oraz prezentację w języku angielskim, przedstawiającą ważne wydarzenia z historii Polski XVIII wieku. Na zakończenie apelu dyrektor szkoły Adam Jastrząb, dziękując żołnierzom za wizytę, podkreślił ich znaczenie dla obronności naszego kraju i wskazał na ważną rolę przyjaznych relacji polsko-amerykańskich, w szczególności w trudnym czasie wojny w Ukrainie.

Nauczyciele i uczniowie serdecznie przyjęli niecodziennych gości. Po apelu zaprosili ich na poczęstunek, a następnie do sal na spotkanie z uczniami starszych klas. Był to czas swobodnych rozmów, podczas których uczniowie mogli zapytać o interesujące ich sprawy związane ze służbą wojskową, a tym samym poszerzyć wiedzę
i udoskonalić komunikację w języku angielskim.

Spotkanie, które sprawiło uczniom wiele satysfakcji zostało utrwalone na fotografiach. Szkoła otrzymała od miłych gości certyfikat.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa