W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Areszt dla 25-latka za rozbój

Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie tymczasowym 25-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski. Kilka dni temu przemocą zabrał swojemu znajomemu pieniądze. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut rozboju.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. 24-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski powiadomił dyżurnego jednostki, że w rejonie stacji paliw w Komorowie został pobity przez swojego znajomego.

Policjanci pojechali na miejsce. Podczas wykonywanych czynności ustalono, że w wyniku pobicia 24-latek doznał urazu nosa i złamania zębów. Poszkodowany mężczyzna jako sprawcę wskazał swojego 25-letniego znajomego. Dodał, że między nimi doszło do nieporozumień i oprawca ukradł mu pieniądze.
25-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po zebraniu niezbędnych materiałów w tej sprawie, prokurator przedstawił mu zarzut rozboju. Na wniosek policji i prokuratora sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dwóch miesięcy aresztu.

Za przestępstwo rozboju grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Z¹bki k. Warszawy, 08.08.2011. Policjant w okolicach miejsca znalezienia cia³ dwójki dzieci w Z¹bkach, 8 bm. Policja i prokuratura wyjaœniaj¹ przyczyny zgonu dwójki dzieci w wieku ok. 3 i 5 lat, których cia³a znaleziono w lesie w podwarszawskich Z¹bkach. Babcia dzieci zmar³a w szpitalu po próbie samobójczej. (kkk/obm) PAP/Grzegorz Jakubowski

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa