W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Areszt za posiadanie narkotyków

Policjanci, zwalczający przestępczość narkotykową, zatrzymali dwie osoby. Odpowiedzą one za posiadanie narkotyków oraz uprawę konopi. 33-letni mężczyzna i 23-letnia kobieta przyznali się do przedstawionych im zarzutów i złożyli wyjaśnienia.

Funkcjonariusze uzyskali informacje o dwóch osobach, które mogą mieć związek z przestępczością narkotykową. Podejrzewani – kobieta i mężczyzna – zostali wylegitymowani przed mielecką galerią handlową. 23-latka, która przebywała w towarzystwie 33-letniego mężczyzny, po rozmowie z policjantami, wydała im woreczek z białą substancją twierdząc, że jest to amfetamina, którą ma na własny użytek.

Podczas wykonywanych w tej sprawie czynności, policjanci przeszukali dwa ustalone miejsca, gdzie ujawnili kilka roślin konopi uprawianych w domowych warunkach oraz susz marihuany. Wszystkie zabezpieczone substancje funkcjonariusze przebadali testerem narkotykowym, który dał wynik pozytywny w kierunku marihuany i amfetaminy. Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 23-latce zarzut posiadania narkotyków, natomiast 33-latkowi zarzut posiadania i uprawy środków odurzających. Obydwoje przyznali się do popełnionych przestępstw i złożyli wyjaśnienia.

W sprawie prowadzone jest postępowanie.

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości