W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Bądźmy w kontakcie – miasto Mielec ma swoją aplikację [VIDEO]

Najszybszy kanał komunikacyjny w Mielcu – to główna zaleta aplikacji Blisko, którą mogą już instalować na swoich telefonach komórkowych mieszkańcy Mielca.
Alerty
W związku z panującą sytuacją dotyczącą koronawirusa, w myśl usprawnienia komunikacji na linii mieszkaniec – magistrat, Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski podjął decyzję o przyspieszeniu wdrożenia aplikacji mobilnej w naszym mieście.

Dzięki niej, mieszkańcy, którzy ją zainstalują będą otrzymywać istotne informacje z mieleckiego magistratu – zarówno te dotyczące decyzji prezydenta odnośnie koronawirusa jak i inne aktualności ważne dla mielczan.

 • Aplikacja „Blisko” daje szeroki wachlarz możliwości, w tym, to na czym zależy mi najbardziej – kontakt z mieszkańcami. Dzięki aplikacji, mieszkaniec ma możliwość napisać wiadomość bezpośrednio do urzędu. Co ważne, do takiej wiadomości można dołączyć załączniki w postaci zdjęcia. Daje to możliwość kontaktu z urzędem 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu – mówi Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski.
  Segrego
  Poza powiadomieniami od mieleckiego magistratu, aplikacja daje także szereg innych możliwości. To, co najbardziej może spodobać się mieszkańcom, to funkcja Segrego. Do aplikacji można dodawać nowe zakładki, które nas interesują. Instalując dodatek „Odpady komunalne” mamy dostęp do informacji, kiedy będzie najbliższy odbiór odpadów oraz gdzie wyrzucić dany odpad. Wpisując np. „szczoteczka do zębów” możemy dowiedzieć się do jakiego kubła należy ją wyrzucić. Dzięki temu dodatkowi możemy zamówić kontener, worek lub kubeł, zgłosić nieodebranie śmieci, dzikie wysypisko lub gospodarstwo domowe, które w naszym odczuciu pali w piecu niedozwolone substancje.
 • Ankiety i powiadomienia
 • Aplikacja „Blisko” daje także możliwość przeprowadzania ankiet wśród mieszkańców. To bardzo ważny element komunikacji, który w wyjątkowych sytuacjach pozwoli na podejmowanie decyzji po wcześniejszym poznaniu opinii mielczan. W dobie rozwoju technologii przekazywanie wiadomości na telefon jest najbardziej efektywnym sposobem komunikacji, gwarantującym odczytanie treści.
 • Jak zainstalować aplikację
 • By zainstalować aplikację, wystarczy w Sklepie Play (Android) oraz w App Store (iOS) Wpisać „Blisko”. Po ściągnięciu aplikacji na telefon należy wpisać swoją miejscowość zamieszkania. Kolejnym etapem jest wybranie nadawców, od których chcemy otrzymywać powiadomienia. Aby otrzymywać informacje z Urzędu Miejskiego w Mielcu, należy
 • aktywować nadawcę „Miasto Mielec”, wśród propozycji pojawi się także możliwość dodania nadawcy „Odpady komunalne”, o której napisane jest wyżej.
 • Aplikacja „Blisko” dla mieszkańców Mielca jest darmowa. Szczegółowe informacje jak pobrać aplikację znajdują się filmie instruktażowym na stronie mielec.pl
https://www.facebook.com/mielecpl/videos/1054356934929732/
YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa