W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Bardzo dobry wynik mieleckiej SSE

W pierwszym kwartale br. odnotowaliśmy bardzo dobry wynik pod względem ilości zezwoleń udzielonych przedsiębiorcom na uruchomienie nowych projektów w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. udzieliła 12 zezwoleń na rozwój projektów inwestycyjnych, które będą realizowane głównie na Podkarpaciu (8) oraz na Lubelszczyźnie (2) i Pomorzu Zachodnim, w Szczecinie (2).

Nowych inwestorów przybędzie w Mielcu (MOTO-BRAT Marcin Maćkowski), Dębicy (FIRMA MAZUR) Rzeszowie (Creuzet Polska), Leżajsku (STYROPIANEX HOLDING), Trzebownisku (Polimarky), Jedliczu (SPLAST), Chełmie (ALBATROS BIOKOM) Kraśniku (FABRYKA ŁOŻYSK TOCZNYCH – KRAŚNIK S.A.) oraz w Szczecinie (SPECBUD, Jan Hybiak – KAMIENIARSTWO EXPORT-IMPORT).

Natomiast na kolejne inwestycje w mieleckiej SSE zdecydowali się Hamilton Sundstrand Poland w Rzeszowie oraz BISPOL w Łańcucie.

W ramach udzielonych w br. zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej w strefie przedsiębiorcy zadeklarowali łącznie ponad 270,44 mln zł nakładów inwestycyjnych i utworzenie 437 nowych miejsc pracy.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa