W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Bezpańskim pieskom pomogli policjanci

Dwie nietypowe interwencje przeprowadzili wczoraj mieleccy policjanci. Funkcjonariusze pomogli trzem bezpańskim pieskom. Wszystkie czworonogi trafiły pod opiekę pracowników Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Mielcu.

Pierwsza interwencja miała miejsce w niedzielę przed południem. Dyżurny mieleckiej policji otrzymał zgłoszenie, że w rejonie obwodnicy Mielca biegają dwa bezpańskie psy. Policjanci pojechali na miejsce. W rozmowie ze zgłaszającą ustalili, że zwierzęta mogły uciec z pobliskich domostw.

Matka szczeniaka była agresywna, kiedy policjanci próbowali się do nich zbliżyć. Psy wchodziły na jezdnię i stwarzały zagrożenie. Policjanci wspólnie z przechodniem zachęcili zwierzaki smakołykami i powiadomili pracowników schroniska, którzy odebrali pieski i się nimi zaopiekowali. Podobna interwencja wobec zwierząt miała miejsce chwilę później na ulicy Warneńczyka w Mielcu.

Zgłaszająca poinformowała Policję, że od godziny 9 rano do piorunochronu przy bloku, jest przywiązany pies. Policjanci ponownie nawiązali kontakt z pracownikami schroniska, którzy wzięli pod opiekę tego czworonoga.

Dzięki wrażliwości zgłaszających psy trafiły pod dobrą opiekę.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa