W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Sport

Bogaty w sukcesy weekend zawodników Piłkarskich Nadziei

Pracowicie weekend spędzili uczniowie i zawodnicy oraz zawodniczki Piłkarskich Nadziei biorąc udział w licznych turniejach i grach kontrolnych.
Złoto z turnieju w Łańcucie przywiozły dziewczynki trenera Jachowicza. Oprócz okazałego pucharu łupem mielczanek padł także tytuł „królowej strzelców” dla Juli Gumiennej.

Srebro i brąz zdobyły odpowiednio ekipy roczników 2008 i 2009 w ogólnopolskich turniejach Zina Cup. W obu tych tych zawodach najlepszym strzelcem został zawodnik APPN – Emil Ziobroń (rocznik 2009). 
Tuż za podium uplasowali się zawodnicy rocznika 2010, którzy rywalizowali w międzynarodowym turnieju w słowackim Bardejowie. W decydującym meczu o brąz ulegli ekipie MFK Kosice. Oprócz emocji turniejowych młodzi Mielczanie mogli też podziwiać wpisaną na listę dziedzictwa UNESCO przepiękną starówkę Bardejówa.

Doskonale w Tarnobrzegu spisali się zawodnicy rocznika 2012 trenerów Juwy i Ryguły, którzy nie znaleźli pogromców w piłkarskim festiwalu organizowanym przez tamtejszą Siarkę, a statułetkę dla najlepszego zawodnika wywalczył ich podopieczny Błażej Kudła. 

Starsze roczniki przygotowujące się do rozgrywek ligowych sparowały z rywalami z Małopolski i stolicy Podkarpacia. Rocznik 2005 trenerów Cyganowskiego i Ryguły pokonał Sandecje Nowy Sącz 3:2, wysoko z Tarnowską Akademią Piłkarskom wygrał rocznik 2006 trenera Mrozika, a wyjazdowe zwycięstwo że Stalą Rzeszów 2:0 odnieśli chłopcy rocznika 2007 trenera Szadego.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Igrzyska Młodzieży Szkolnej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Handball Stal Mielec zwycięstwem zakończył sezon. Pogoń Szczecin – Handball Stal Mielec 26:28

Remisem kończymy sezon przy Solskiego. FKS Stal Mielec – Pogoń Szczecin 0 : 0 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

Kibic 28 lutego 2020 (piątek) at 13:14

Nierzetelny artykuł który powiela kłamstwa zawarte na stronie APPN Mielec. Więc ustalmy fakty dla rocznika 2012:
1. w Tarnobrzegu był to festiwal – organizator nie przewidywał klasyfikacji. Jeśli by ją przeprowadzić, to APPN Mielec zajęłoby DRUGIE MIEJSCE.
2. Kolejne kłamstwo to że nie znaleźli pogromców – jak to się przedstawia do przegranej z Siarką?
3. Najlepszy zawodnik – kolejne kłamstwo. Wybierany był najlepszy zawodnik z każdej drużyny.

Dla zainteresowanych posiadam wyniki wszystkich rozegranych spotkań z tego dnia.

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa