W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Ciemności w parku Inwalidów Wojennych [FOTO]

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta pojawiła się kwestia problemów w parku Inwalidów Wojennych przy ulicy Sękowskiego. Ten nietypowy park od lat przyciąga uwagę mieszkańców.

Znajduje się tam między innymi: nietypowy zegar słoneczny czy kwiatowa rabata, która kolorystycznie w projekcie układać się miała w motyw z obrazu Pabla Picassa pod nazwą ”Kobieta z zegarkiem”.

W trakcie sesji jedną z kwestii poruszanych tematów było oświetlenie alejek w tym parku. Pierwotnie było za mocne, co wpływało na bezpieczeństwa ruchu pojazdów samochodowych, poruszających się ruchliwą ulicą Staszica oślepiając kierowców. Obecnie w związku z wieloma aktami chuligańskimi polegającymi na niszczeniu lamp niskiego oświetlenia pojawiła się groźba porażenia prądem szczególnie podczas opadów. Oświetlenie zostało wyłączone i planowana jest wymiana słupów oświetleniowych na znacznie wyższe.

Jak informuje pracownik magistratu straty spowodowane ciągłymi naprawionymi przerosły koszty modernizacji parku.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa