W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Cmentarz Komunalny ma nową wyszukiwarkę osób pochowanych

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Mielcu zakończyło proces wdrożenia elektronicznego systemu zarządzania Cmentarzem Komunalnym w Mielcu.

W ramach wdrożenia przeniesione zostały do systemu informatycznego dane z Ksiąg Cmentarnych oraz Ewidencji Osób Pochowanych. Wykonana została również dokumentacja fotograficzna mogił i powiązana z odpowiednimi grobami.

W związku z powyższym od dnia 24 lipca 2023 r. aktywna będzie internetowa WYSZUKIWARKA OSÓB POCHOWANYCH wraz z wieloma funkcjonalnościami jak: lokalizacja grobu, nawigowanie do cmentarza i grobu, zgłaszanie danych związanych z opieką nad grobem czy zapalaniem wirtualnego znicza itp.

Wyszukiwarkę uruchomić można poprzez adres: https://cmentarz.mielec.pl/

Zapraszamy do korzystania i prosimy o kierowanie swoich uwag o zauważonych błędach lub informacji uzupełniających o osobach pochowanych za pośrednictwem aplikacji (w karcie szczegółowej grobu – klawisz [Zgłoś błąd]) lub na adres e-mail: [email protected]

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa