W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Materiały video

Powrót w wielkim stylu – Maciej Jemioło zaprzysiężony na burmistrza Przecławia! [FOTO, VIDEO]

Za nami pierwsza, uroczysta sesja nowej Rady Miejskiej w Przecławiu – jej posiedzenie tradycyjnie prowadzone było przez najstarszego wiekiem radnego – Zbigniewa Jurka i rozpoczęło się od wręczenia zaświadczeń nowo wybranym radnym i burmistrzowi.

W obecnej kadencji (2024-2029) Przewodniczącą Rady jednogłośnie została pani Joanna Kwaśniowska, a Wiceprzewodniczącymi: Karol Białek i Andrzej Wójcik. Głównym punktem sesji inauguracyjnej było zaprzysiężenie Macieja Jemioło na nowego Burmistrza Przecławia. Gratulacjom, uściskom dłoni i radości nie było końca. Głos zabrała również Poseł na sejm RP Krystyna Skowrońska oraz ustępująca Burmistrz Przecławia.

– To powrót w wielkim stylu, ponieważ nasz kolega po kilkuletniej przerwie wraca do Urzędu Miasta Przecław na najwyższe możliwe stanowisko. Cieszy nas to. Maciej to człowiek dobrze znany mieszkańcom naszej gminy. Niepodważalne są jego doświadczenie i kompetencje – od ponad ćwierć wieku pracuje w lokalnym samorządzie. Jego obycie oraz charakter są gwarancją dalszego rozwoju gminy Przecław i dają nadzieję na zgodne współdziałanie z Radą Gminy Przecław. Cieszymy się z jego powrotu. – mówią znajomi Macieja Jemioło z Urzędu w Przecławiu.

– Macieja Jemioło wszyscy znają od lat, ja jednak dopowiem coś z „innej beczki”. Osobiście cieszę się, że przewodniczącą rady została Pani Joanna Kwaśniowska. Znam ją od dawna i wiem, że to osoba godna zaufania, ciepła, bezkonfliktowa i znająca się na samorządzie. Mam nadzieję że nowa rada pod jej przewodnictwem będzie wzorowo współpracować z nowym burmistrzem. Jestem o tym przekonana – podkreśla z kolei znajoma nowej Przewodniczącej Rady Gminy Przecław.

Nowemu Burmistrzowi Przecławia z okazji objęcia urzędu składamy serdeczne gratulacje i życzymy spokojnej, pełnej sukcesów kadencji. Tego samego pragniemy również życzyć całej radzie – bo to zgoda buduje dobrobyt i pozwala na godne życie. Powodzenia!

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć oraz materiał filmowy, który jest skrótem najważniejszych chwil z tego wydarzenia:

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Grupa Taneczna na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dzieci w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Zmarł ks. Franciszek Dziedzic wieloletni proboszcz w parafii Tuszów Narodowy​

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa