W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Codziennie kradł butelkę drogiego alkoholu

Policjanci przedstawili zarzut 21-letniemu mężczyźnie, który w ciągu pięciu dni dokonał 5 kradzieży alkoholu na kwotę 1800 złotych. Wizerunek sprawcy przestępstwa pomógł ustalić sklepowy monitoring.

Funkcjonariusze rozpoznali i ustalili tożsamość mężczyzny, po czym wszczęli postępowanie, które finalnie zakończyło się przedstawieniem zarzutu podejrzanemu. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Mieleccy policjanci ustalili, że w jednym z wielkopowierzchniowych sklepów na terenie Mielca, dochodzi do kradzieży alkoholu. Zdarzenia potwierdziła obsługa sklepu oraz zainstalowany w nim monitoring. Podczas prowadzonych czynności policjanci ustalili, że pod koniec lipca tego roku w ciągu pięciu dni, młody mężczyzna ukradł 5 razy butelkę drogiego alkoholu. Po analizie zapisów monitoringu obsługa sklepu zawiadomiła o kradzieżach dokonanych przez tego samego sprawcę, a straty wyceniła na kwotę 1800 złotych.

Policjanci rozpoznali sprawcę kradzieży i wszczęli postępowanie w tej sprawie. Młody mężczyzna, który dopuścił się tej kradzieży to znany policjantom, 21-letni mieszkaniec Mielca. Podejrzany usłyszał już zarzut popełnienia przestępstwa, do którego się przyznał i złożył wyjaśnienia.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Siedem goli w szalonym meczu. Warta Poznań – FKS Stal Mielec 5:2 [VIDEO]

Wiadomości Mielec

III Gala ‘Master of English’ w Sali Królewskiej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Spektakl teatru „Magia” na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa