Czwarta z rzędu porażka. Stal Mielec – Warta Poznań 0:1 [FOTO, VIDEO]

Kibicom biało niebieskich na meczu już puszczają nerwy.

W poniedziałkowy wieczór przy Solskiego 1 mielecka Stal gościła drużynę Warty Poznań. Pierwsza połowa przebiegała w początkowej fazie w szybkim tempie. Warta zaczęła od wysokiego pressingu. Stalowcy próbowali swoich sił w kontratakach.

A także w atakach pozycyjnych. Druga faza meczu to już zdecydowanie słabsza za nielicznymi sytuacjami. Pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem 0:0.

Druga połowa meczu to męczarnie Stali w kreowaniu akcji oraz w podawaniu piłki. Wiele strat i brak pomysłu w ofensywie już od dłuższego czasu, jakby byli przemęczeni. Czego nie potrafiła Stal, to wykorzystała Warta. Najpierw po strzale zza pola karnego piłka odbiła się od słupka bramki Stali, a celną dobitką popisał się zawodnik z Poznania. Po wideoweryfikacji sędzia bramki nie uznał, gdyż faulowany był Domański.

Jednak w 75 minucie bramkę zza pola karnego dla Warty strzelił Miguel Luis. Po stracie bramki i po żywiołowym dopingu Stal wzięła się za grę, jednak nie zdołała strzelić bramki. Mecz zakończył się wynikiem 0:1, a sytuacja Stali staje się w tabeli zagrożona, gdyż zbliża się do strefy spadkowej.

FKS Stal Mielec – Warta Poznań 0 : 1